LU matemātikas olimpiāde “Tik vai….Cik?”

Olimpiāde “Tik vai… Cik?” ir matemātikas sacensības 4. klašu skolēniem. Olimpiādes mērķis ir veicināt skolēnu interesi par matemātiku, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un iemaņas nestandarta uzdevumu risināšanā. Olimpiāde notiek katru mācību gadu 4 kārtās. Pirmās trīs kārtas tiek rīkotas skolās, 4. kārta tiek rīkota vairākos “centros”, kas tiek izvēlēti pēc ģeogrāfiskā novietojuma un pēc savstarpējās vienošanās.

Noskaidroti 3. kārtas uzvarētāji:

1. Aleksandrs Skrastiņš (4.c)
  2. Roberts Brolišs (4.a)
  3. Roberts Ercums (4.a)

Labākie kopvērtējumā:

1. Aleksandrs Skrastiņš (4.c)
  2. Roberts Brolišs (4.a)
  3. Martins Kārlis Martinovs (4.b)
  4. Roberts Ercums (4.a)

Paldies ceturto klašu skolēniem par aktīvo dalību konkursā vairāku mēnešu garumā!

Labākie 4. klašu matemātiķi martā vidū tiks uzaicināti uz valsts konkursa (4.) kārtu.

Paldies matemātikas skolotājām Astrai Jaunarājai – Janvārei, Zanei Vācietei, Daigai Manteniecei un Jolantai Klamerei!

Matemātikas jomas vadītāja: Jolanta Klamere