Mācību gads noslēdzas ar Gada Balvu un liecībām

Liepājas Raiņa 6. vidusskolā 30. maijs bija pasākumiem pilna diena.

30. maija svinīgie pasākumi iesākās ar zelta un sudraba liecību ieguvēju sumināšanu. Šogad ar teicamiem un izciliem sasniegumiem tika apbalvoti 10 zelta liecību ieguvēji.

Skolnieces Agnijas Janekas liecībā citas atzīmes kā tikai 10 nav iespējams saskatīt.

Tie, kas parādījuši savu pozitīvo attieksmi pret mācībām un ieguvuši augstus un ļoti augstus rezultātus, tika sveikti 106 sudraba liecību ieguvēji. Turam īkšķus, lai šie sudrabnieki nākamogad pievienojas zelta liecību ieguvējiem.

 

Mācību gada noslēguma svinēšanas pasākumi pēc tam turpinājās klasēs. Tika izdalītas liecības, novēlēti labi vārdi un atsveicināšanās līdz nākamajam mācību gadam.

Nu jau par tradīciju izveidojies šis pasākums – Gada balva, kurā tika sumināti skolēni, kas ar sekmīgi startējuši dažādās olimpiādēs, konkursos un sacensībās. Kopā tika apbalvoti 90 olimpieši, kas savus spēkus pierādījuši dažādos pilsētas, reģiona un valsts konkursos, kā arī zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, kā arī tika sveikti 127 sportisti, kuri piedalījušies dažnedāžādās sportiskās aktivitātēs ar augstiem sasniegumiem.

Īpašu paldies skola vēlējās pateikt arī 18 vecākiem un 9 sabiedrības pārstāvjiem, kuri veicinājuši skolēnu un skolas attīstību.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.