Māksla man visapkārt

Lai bagātinātu skolēnu mācību saturu attālinātā mācību procesa laikā, mūsu skolas 7.a un 7.c klases skolēniem vizuālās mākslas stundās bija iespēja piedalīties jaunajā Liepājas muzeja piedāvātajā tiešsaistes muzejpedagoģijas nodarbībā “Māksla man visapkārt”.

Balstoties uz Liepājas muzeja mākslas priekšmetu kolekciju, skolēni muzejpedagoga vadībā iepazinās ar vizuālās mākslas žanriem, to virzieniem un mākslinieku Ēvalda Dajevska, Valtera Uztiča, Artura Baumaņa, Skaidrītes Elksnītes, Vilhelma Purvīša un Džemmas Skulmes darbiem.

Nodarbības noslēgumā skolēni veica patstāvīgu, iztēli un izzināto vizuālās mākslas pamatprincipu nostiprinošu aktivitāti, veidojot telpisku gleznas atveidu no sev apkārt mājas vidē esošajiem sadzīves priekšmetiem, par atveida paraugu izmantojot kādu no Liepājas muzeja krājumā esošajiem un nodarbībā iepazītajiem mākslinieku darbiem.

Paldies organizatoriem par jauniešiem saistošo, ar mūsdienīgu metožu pielietojumu (Zoom, Instagram, WhatsApp, Canva) izveidoto un novadīto nodarbību! Paldies skolēniem par ieinteresētību un atraktīvajiem mākslas darbu atveidojumiem!

Nodarbība iekļauta programmas “Latvijas skolas soma” saturā, paredzot valsts finansējumu Latvijas mākslas un kultūras iepazīšanai. 

Vizuālās mākslas skolotāja Vineta Muskate

     

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.