Makulatūras akcija

Labdien mīļie skolēni, skolotāji, vecāki!

Neskatoties uz lielajām pārmaiņām, skolas Ekopadome tomēr pacietīgi veic darbu pēc darba, lai pretendētu uz Zaļā karoga saņemšanu. Visa mācību gada laikā skolēniem ir jāorganizē un jāiesaistās pasākumos, kas atbilst kādai no Eko tēmām –  Veselīgs dzīvesveids (kas ir izvēlēta kā gada tēma), Atkritumi, Ūdens, Transports, Enerģija u.c. Nu ir pienācis laiks ikgadējai makulatūras akcijai.

Tā mēs kopīgi varam atbrīvot vietu savās mājās no uzkrātiem papīriem, avīzēm, kartoniem, novecojušas bibliotēkas utml., kā arī  izglābt kokus, ļaujot papīram dzīvot otru dzīvi! Izaicinājums klasēm – kurš vairāk makulatūras var savākt?

Makulatūtru lūgums sasaiņot un pārsiet ar auklu. Der papīrs, kartons, grāmatas ( grāmatu vākus kopējā svarā neskaita). Uz sainīša lūgums uzrakstīt klasi, lai būtu iespējams uzskaitīt rezultātus.

Būsim ļoti pateicīgi, ja makultatūru uz skolu būtu iespējams atgādāt laika posmā no 7.-15.maijam Klāva Ukstiņa ielā – pagalmā aiz darbnīcām. Būtu ļoti jauki, ja savu ierašanos pirms tam saskaņotu ar skolas saimnieku tālr.26522301.

Kādi būs ieguvumi klasei? – šoreiz aktīvākās klases saņems papīru nākamajam mācību gadam.

Makulatūras akciju organizē 11.b un 12.b Projektu vadības klases.

Paldies par sadarbību un atsaucību!

Citāda skola Ekopadome

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.