Makulatūras vākšanas akcija

Labdien mīļie skolēni, skolotāji, vecāki!

Mūsu skola ir apņēmusies pievērsties Ekoskolas aktivitātēm un viens no pasākumiem, kur piedalāmies ir konkurss “Zaļā josta”, tāpēc līdz 19.februārim klases aicinām piedalīties makulatūras vākšanas akcijā. Par aktīvu dalību klasēm tiek piešķirti papildus superklases punkti. Tā mēs kopīgi varam atbrīvot vietu savās mājās no uzkrātiem papīriem, avīzēm, kartoniem, novecojušas bibliotēkas utml., kā arī  izglābt kokus, ļaujot papīram dzīvot otru dzīvi! Izaicinājums klasēm – kurš vairāk makulatūras var savākt?

Būsim ļoti pateicīgi, ja makulatūru uz skolu būtu iespējams atgādāt trešdienā vai arī saskaņot piegādes laikus ar saimnieku telefoniski ( tālr. 26522301  ), lai skolas saimnieks varētu plānot arī savus ikdienas darbus. Makulatūra tiek uzglabāta šķūnītī, skolas iekšpagalma pusē, tur arī lūgums to novietot.

Paldies par sadarbību!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.