Mana ģimene – supervaroņi!

Kad kādā sarunā ar skolēniem vaicāju, kad pēdējo reizi vecākiem ir pateikuši “Paldies”, tad lielākā daļa jauniešu sniedza atbildi – nekad vai neatceros. Tieši tad sapratām, ka kaut kas ir jādara, lai šo situāciju mainītu, jo “paldies” attālināto mācību laikā ir vārds, kuru ļoti bieži vajadzētu teikt mūsu vecākiem un ģimenei.  

6. klašu skolēni uzskata, ka labi vārdi un uzslavas motivē. Lai pateiktu paldies nevajag daudz, bet tas var uzmundrināt un vecāki sajutīs, ka novērtē viņu sniegto atbalsu un palīdzību. Sūtam savus lielos un mazos paldies! Pēc nu jau aizvadīta attālinātā mācību gada, vairāk nekā jebkad novērtējam katras ģimenes ieguldīto laiku, atbalstu, pamodināšanu no rītiem, atgādināšanu par sīkākām vai nozīmīgākām lietām, par uzticēšanos, padomiem, jauna mācību temata papildus skaidrojumiem, par visu, visu labo un nozīmīgo. 6.klases sociālo zinību akcijā “Mana ģimene – supervaroņi” ar zīmējumu palīdzību saka paldies saviem vismīļākajiem cilvēkiem!

Sagatavoja Daiga Demitere

#komandasdarbs #gimenesupervaroni

Noskenē QR kodu un pasmelies labo enerģiju:         

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.