Mana pilsēta – mana Liepāja

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jaunieši (4.c, 5.b un 5.c) piedalījās skolotājas Daigas Mantenieces matemātikas projektā “Mana nākotnes pilsēta”. Tas bija kā līdzdalības pasākums, kurā apvienojoties dažādās grupās, jaunieši mācījās sadarboties: radot, izstrādājot un attīstot idejas par objektiem pilsētvidē. Projekta laikā skolēni mācījās plānot izstrādes procesu, veidot objektus un pielietot radošus risinājumus, informē Liepājas Raiņa 6. vidusskolas matemātikas skolotāja Daiga Manteniece. Paldies par līdzdalību skolēniem un atbalstu ideju realizēšanā vecākiem. Daži projekti aizvien ir tapšanas stadijā. Neliels ieskats galerijā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.