Mans grāmatplaukta stāsts 

11.a klases skolniece Viktorija Jansone ir saņēmusi atzinību Latviešu valodas aģentūras rīkotajā skolēnu radošo darbu konkursā “Mans grāmatplaukta stāsts” 10.-12. klašu skolēnu vidū. Konkursā tika saņemti 1090 radošie darbi (esejas, dzejoļi, domraksti un zīmējumi) gan no Latvijas, gan latviešu skolām ārzemēs (658 literārie darbi un 432 zīmējumi). Katru gadu uzvarētāji tiek paziņoti Dzimtās valodas dienā – 21. februārī. Mūsu skolas skolēni jau vairākus gadus šajā konkursā gūst atzinību, godalgotas vietas un iespēju savu darbu publicēt radošo darbu krājumā. Viktorija raksta: “Aplūkojot grāmatplauktu, var ielūkoties cilvēka garīgajā dzīvesstāstā. (..) Grāmatplaukts – tā esmu es. Ar košiem bērnības stāstu, piedzīvojumu romānu un fantāziju atbalsīm. Veidojot savu grāmatplauktu un pievienojot tam klāt jaunas grāmatas, es pilnveidoju pati sevi.” 

Skolotāja Daiga Straupeniece

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.