MEKLĒJAM VIESĢIMENES

MEKLĒJAM VIESĢIMENES jauniešiem no Itālijas (3 meitenes, 3 puiši), Horvātijas (4 puiši), Rumānijas (2meitenes, 2 puiši), Lietuvas (2 meitenes, 2 puiši). Aicinām pieteikties starptautiskai Reflective teaching and Learning methods radošai darbnīcai un starptautiskajai nedēļai Liepājā no 23.-29.februārim
Starptautiski projekti, kontakti un sadarbība paver daudz plašākas iespējas iepazīt starpkultūru atšķirības, apgūt svešvalodu, publiskās runas prasmes un pilnveidot savu raksturu un mērķtiecību. Ja Tev ir interese ne vien piedalīties, bet uzlabot savas organizatoriskās un plānošanas prasmes, aicinām Tevi iesaistīties projekta vadības grupā un uzņemties atbildību par kādu no starptautiskās nedēļas aktivitāšu posmiem. 

Īstenojot skolas vīziju vīziju par starptautiskas un konkurētspējīgas izglītības izveidošanu, Erasmus+ projekta Nr. 2018-1-IT02-KA229-047976_6 ietvaros piedāvā mūsu skolas skolēniem piedalīties . 

Sīkāka informācija par projektu: http://projects.citadaskola.lv/project/reflective-teaching-learning-in-a-modern-european-digital-classroom/ 

Tabulas pelēkajās ailēs, lūdzu ievadiet savu un vecāku vārdu un tālruņa numurus saziņai: 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eIQB9_y7-6_qFmBoMlHrJY7uiiL3N_iIWI9xcVBUMSo/edit?usp=sharing 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.