MEKLĒJAM VIESĢIMENES

MEKLĒJAM VIESĢIMENES jauniešiem no Itālijas, Grieķijas, Spānijas, Horvātijas un Ungārijas. Aicinām pieteikties starptautiskai 3D dizaina darbnīcai Liepājā no 12.-18.maijam 2019
Ja Tava aizraušanās ir dizains, radošums, eksperimenti,Tevi interesē ģeogrāfija, kultūra un mācīšanās starptautiskā vidē, ja vēlies atklāt savus unikālos talantus, mācīties jaunas prasmes un dalīties mācīšanās pieredzē ar citiem Eiropas jauniešiem piesaki sevi dalībai Erasmus+ radošai darbnīcai jau tagad! Iepazīsti Grieķijas, Itālijas, Spānijas, Ungārijas, Horvātijas kultūru un sabiedrību, papildini savas angļu valodas prasmes uzņemot jauniešus savā ģimenē no 12. līdz 17.maijam 2019.
Īstenojot skolas vīziju par starptautiskas un konkurētspējīgas izglītības izveidošanu, Erasmus+ projekta Nr. 2017-1-ES01-KA219-038215 “New methodologies to avoid early school leaving” ietvaros piedāvājam mūsu skolas skolēniem iespēju piedalīties 3D dizaina un drukas darbnīcā Liepājā, papildināt savas svešvalodu un starpkultūru zināšanas, organizēšanas un pasākumu vadīšanas prasmes, jauna produkta radīšanas un mārketinga prasmes.

Pieteikumu aizpildi šeit

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.