Mīlas melodijas sirsniņsvētkos

Valentīna dienā mūsu skolā bērnu balsīs skanēja dziesmas par mīlestību, jo norisinājās mīlas dziesmu konkursa ,,Dziedi savai mūzai’’ 2.kārta. Tajā piedalījās kopumā  astoņi klašu kolektīvi.

Konkursantus vērtēja žūrija : E.Melngaiļa Liepājas mūzikas koledžas audzēkņi Rebeka Brūvere un Emīls Akerfelds, kā arī skolas pārstāve Unda Dreiblata. Un tika lemts, ka nākamajā konkursa kārtā piedalīsies un par ,,Gada muzikālāko klasi’’ sacensību turpinās 5.b klase un 9.c klase, kā arī godalgoto vietu ieguvēji : 10.b klase, kas sīvā konkurencē izcīnīja 3.vietu ar dziesmu popūriju un spilgto šovu ar moci, 11.b klase, kas izpildīja dziesmu ,,Bums’’ un, protams, pirmās vietas ieguvēji 9.a klase, kuras priekšnesums dziesmai ,,Gaiss kā ūdens’’ izpelnījās ne vien žūrijas, bet arī plašas klātesošo ovācijas, īpaši saksofona solo Emīla Ašmaņa sniegumā.

Nākamās konkursa kārtas norises datums tiks precizēts, bet jau šobrīd ir zināms, ka tas notiks aprīlī.

Comments:3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.