Mums ir daudz MAKSIMĀLISTI

Iespējams esat dzirdējuši par tādu pasākumu Maksimālisti, ko jau kuro gadu organizē veikalu tīkls Maxima, kurā piedalās daudzi izcilnieki savās jomās arī no mūsu skolas. Šie izcilnieki ir sagatavojuši savas prezentācijas tādiem grandiem – žūrijas locekļiem – kā Martins Dukurs, kas arī savos pamatskolas gados cītīgi nodarbojās ar sportu, gāja uz panākumiem, neatlaidās no sasniegtā, turpināja uzvaras gājienus līdz vairrākkārtējiem kausu līdera statusiem, vai Pauls Irbins, kas atļāvās būt savās idejās tik traks jau bērnībā, uz jautājumu par to, kas Tu vēlētos kļūt, kad pieaugsi, atbildot “Kosmonauts” vai Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs, kas savus podus gāzis reiz Liepājas Raiņa 6. vidusskolā, bet kļuvis par atpazīstamu balsi…

Arī mums ir pāris mazie pumpuri, kas verās vaļā ar tādu triecienvilni, ka tik turies. Tāpēc, mums ir nepieciešama Tava, Tavas mammas un tēta, brāļa un māsas, omes un opja palīdzīgais klikšķis! Starp citu, es nejautāju Tev tikai nospiest klikšķi uz piektā M, bet aicinu arī noskatīties šos video, jo tie tiešām ir ļoti iedvesmojoši!

Bet protams, balsošana arī ir daļa no spēles, tāpēc, kas Tev būtu jāizdara, ir
1.) jāatver kāds no šiem video,
2.) jāspiež uz piektā M burtiņa kādā no video,
3.) jāieiet vienā no sociālajiem tīkliem, ielogojies, un
4.) vienā rāvienā nobalso par visiem mūsējo video.
5.) Kad esi nobalsojis par visiem, lapas augšējā labajā stūrī redzēsi savu vārdu, un zem tā podziņu iziet.

Iesaku pēc tam atgriezties šajā lapā, un atkārtot procesu ar citiem sociālajiem tīkliem. Bet atceries, vienmēr izraksties no saviem sociālajiem tīkliem!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.