Mūsēji skolēni Jauno satiksmes dalībnieku foruma finālā

Lai gan skola ir beigusies un daudzi steidz izbaudīt vasaru, Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 5.a klases komanda (Ieva, Annija, Kate, Kristers, Raivo, Ivo) kopā ar klases audzinātāju Daigu Straupenieci no 6. jūnija līdz 7. jūnijam piedalījās Jauno satiksmes dalībnieku foruma Latvijas finālā, kas notika RTU sporta un atpūtas bāzē ” Ronīši” – Engures novada Klapkalnciemā. Pirmajā dienā skolēniem bija jāparāda teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, jāsniedz pirmā palīdzība cietušajam un jāzina velosipēda uzbūve. Visgrūtākās bija dažādu sarežģītības trases, kurās galvenais bija nevis ātrums, bet precizitāte, lēnbraukšana un spēja izbraukt līkločus, nenogāžot klucīšus. Otrajā dienā organizatori bija sagatavojuši interesantas sporta aktivitātes. Viena no tām bija sacensības, kurās 5 metru distancē uzvarēja dalībnieks, kurš, nenoliekot kājas pie zemes, līdz finišam nokļuva vislēnāk. Izrādās, ka divus metrus iespējams braukt (t. i., stāvēt) ļoti ilgi – piecas minūtes. Šajās divās dienās tika iegūta pozitīva pieredze nākamā gada sacensību startam.

Riteņbraukšana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.