Mūsējie iedvesmas konferencē “Uzdrīksties uzvarēt!”

Mūsējie iedvesmas konferencē “Uzdrīksties uzvarēt!”

Šī gada 26. oktobrī mūsu skolas 10.  a klases skolnieces Elza Segliņa, Sofija Segliņa un Laura Tože, 11. a klases skolnieks Rihards Šimkus, 11. b klases skolnieks Ralfs Putenis un Linda Ščerbača un Anna Degtjareva no 12. a klases piedalījās uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē “Uzdrīksties uzvarēt!” Ķīpsalas izstāžu hallē Rīgā. Ikgadējo konferenci rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Junior Achievement Latvia. Tas ir iedvesmojošs, motivējošs un uz inovatīvu uzņēmējdarbību vērsts pasākums ar mērķi rosināt Latvijas jaunatni pievērsties uzņēmējdarbībai un attīstīt jauniešos prasmi un uzņēmību īstenot savas biznesa idejas. Šogad pasākumā pulcējās vairāk nekā divi tūkstoši skolēnu un pedagogu no visas Latvijas. Klātesošos uzrunāja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, uzņēmēji Martins Zemītis (Materia Bikes), Dāvis Siksnāns (Printful), Edgars Rozenvalds (Wood religion), Ģirts Ozoliņš (Erica Synths), Normunds Bergs (SAF tehnika), reklāmas guru Andris Rubīns (DDB), LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis, piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis, kā arī Latvijas veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumu pārstāvji.

Konferenci caurvija grafiti tēma, kas simbolizē cīņu, nepadošanos, ambīcijas, ticību saviem spēkiem un “jaunatnes balsi”. Starpbrīžos notika dažādas jauniešu vidū populāru mākslinieku performances. Pasākumu moderēja Renārs Zeltiņš.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.