„Mūsu dziesmas Latvijai”

latvijas-svetki-28
17. novembrī skolā norisinājās par tradīciju kļuvušais dziesmu konkurss „Mūsu dziesmas Latvijai”. Pasākumā piedalījās 5.-9., kā arī vidusskolas klases. Skolēnu dziedāto dziesmu izpildījumu vērtēja žūrija triju cilvēku sastāvā. Šoreiz tajā bija radio Skonto Liepājas studijas balss un skolas bibliotekāre Signe Šteinberga, skolas absolvente un mūzikas skolas prezidente Sintija Briķe, kā arī mūziķe un režisore Maija Kalniņa.

Vidusskolas grupā bija divas pirmās vietas: 10.a ar dziesmu „Latvijai” un 11.b ar dziesmu „Miljoniem miljardiem”. Starp 8. un 9. klasēm uzvarēja 9.c klase ar dziesmu „Cerību laiks”, bet no 5.-7. klasei 7.a ar „Redz, kā tu ar mani”.

Vieni no spilgtākajiem konkursantiem bija 12.b klase ar audzinātāju Daigu Muižuli priekšgalā. Viņi izpildīja grupas „Līvi” dziesmu „Dzelzsgriezējs” un pēc žūrijas atzinuma ieguva otro vietu. Aizvadītais pasākums noritējis kā plānots, teica direktora vietniece Sigita Stefana: „Šogad konkurss bija tiešām izdevies, jo bija jūtams emocionālais pieplūdums dziesmu laikā. Skolēni bija ļoti cītīgi gatavojušies, bija dziesmas, kurās arī kāda asariņa nobira. Sajutu patriotismu, kas nāca no skolēniem, dziesmas izpildot. Tas viss, protams, ir ļoti jauki un apsveicami. Dziesma ir tā, kas mūs vieno. Ar vārdiem var pateikt daudz, bet caur dziesmu var sajust emocionālo plūsmu.” S. Stefana saka lielu paldies tirdzniecības namam „Kurzeme”, kā arī Skolēnu līdzpārvaldei par atsaucību un izpalīdzību konkursa organizēšanā. S. Stefana piebilda, ka dziesmu konkurss skolā notiek jau 10 gadus, izņēmums bija 2010. gads, kad tas nenotika tehnisku iemeslu dēļ.

Arī skolēni pauž prieku un ir apmierināti ar paveikto. Ginta no 11.b klases uzskata, ka konkurss bija izdevies un ir vērts šādu pasākumu rīkot arī turpmāk. Savukārt līdzpārvaldes prezidente Laura Grundmane notikušo raksturo kā patīkami pavadītu laiku. Šis laiks mācoties dziesmu, pavadīts kopējā darbā ar kopēju mērķi palīdzējis klasei saliedēties un kļūt draudzīgākai.

Pasākumu vadīja līdzpārvaldes tautu meitas: Agnese Eihena un Liena Liepiņa.

Visas bildes divus mēnešus varēs apskatīt: http://failiem.lv/u/giwcpzi

[nggallery id=11]

Comments:3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.