Mūsu jaunākie dārgumi iesvētīti

Mūsu jaunākie dārgumi iesvētīti

29. septembrī  Skolēnu līdzpārvalde aicināja 5.klašu skolēnus uz pasākumu “Dārgumu lādes meklēšana”. Pasākuma laikā katrai klasei bija jāveic dažādas  klases kolektīva saliedēšanas aktivitātes, lai pierādītu, cik klase ir draudzīga, vienota un atbalstoša. Izpildot septiņus šķēršļu pārbaudījumus un saliekot puzli,  piektiem bija jāatrod  sava dārgumu lāde, kura bija paslēpta skolā. Visiem izdevās tikt pie dārguma lādes, un tas pierādīja , ka 5.klašu kolektīvi ir saliedēti un draudzīgi, jo spēja strādāt komandā.

Pasākuma beigās skolēni deva zvērestu mīlēt savu skolu, skolotājus un klases audzinātāju, izturēties ar cieņu un mīlestību pret saviem līdzcilvēkiem. Vakars tika noslēgts ar diskotēku, kurā mūsu jauniņie varēja izdancoties pēc sirds patikas.

Paldies lieliskajām audzinātājām- Evai Krētainei, Ilzei Karazinai un Zanei Vācietei -par fantastisko kopā būšanu un ieguldīto darbu, audzinot mūsu piektos!

Sagatavoja: Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.