Mūsu Juris Zilvers – “Gada sporta pedagogs 2020” nominants!

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā “Gada sporta pedagogs 2020” noskaidroti trīs nominanti,  viens no tiem ir mūsu skolas sporta skolotājs Juris Zilvers.

Galvenās balvas ieguvēju uzzināsim pasākuma “Trīs zvaigžņu balva sportā 2020” apbalvošanas ceremonijā, kura šobrīd ir pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Turēsim īkšķus par mūsu skolotāju un iepazīsim viņu mazliet labāk!

Jura Zilvera galvenais vadmotīvs, plānojot stundas un ārpusstundu pasākumus, ir veidot skolēnos pašmotivāciju plānot savu personisko laiku, ēšanas paradumus, fiziskās aktivitātes un garīgās nodarbes tā, lai veicinātu emocionāli un fiziski veselas personības attīstību mūžizglītības kontekstā,” tā lasām pieteikumā. Skolotājs ir patiess sava darba entuziasts, kurš aktīvi darbojas gan savas jomas ietvaros, gan sadarbojas ar citu mācību jomu kolēģiem, izmantojot holistisku pieeju un veidojot skolēnos veselības un fiziskās aktivitātes pratību plašākā starppriekšmetu kontekstā.

Vairāk par skolotāju lasi žurnālā “Sports” vai elektroniski 25. un 26. lpp. ŠEIT:   https://issuu.com/sporto.lv/docs/sports-nr1-2021?fbclid=IwAR1HcVWyLhnSoxuE26-yxFBoqS5kJKCBObIraDYHmI80yaeYLbpTH3C1hzw

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.