Mūsu maksimālists uzvarējis speckategorijā

Sestdien, 16.maijā, koncertzālē „Rīga” svinīgā un emocionālā gaisotnē tika sumināti un apbalvoti stipendiju konkursa „Latvijas Maksimālisti” laureāti – stipendijas saņēma 50 talantīgākie un apņēmīgākie Latvijas skolēni, bet 10 speckategorijas uzvarētāji saņēma planšetdatorus. Kopumā konkursā piedalījās 312 talantīgākie skolēni no visas Latvijas.

Visiedvesmojošākos stāstus Latvijas iedzīvotājiem bija sagatavojuši desmit 5.- 6.klases skolēni, arī mūsu Valters Toms Vasermanis no Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 🙂

maksimalisti_5

maksimalisti_1

maksimalisti_4

maksimalisti_3

maksimalisti_2

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.