Mūsu piektklasnieki piedalās meistardarbnīcā “Mūzikas dzīves pavēlnieks”

Mūsu piektklasnieki piedalās meistardarbnīcā “Mūzikas dzīves pavēlnieks”

Liepājas pilsētā marta mēnesis karjeras jomā pasludināts par mūzikas mēnesi, tāpēc 26. martā Liepājas 8. vidusskolā norisinājās meistardarbnīca „Mūzikas dzīves pavēlnieks” visiem Liepājas vispārizglītojošo skolu 4. un 5. klases skolēniem, ko rīkoja šīs skolas karjeras konsultante Dina Brence sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
Šajā pasākumā piedalījās mūsu skolas 5. a klases skolnieks Gustavs Emīls Arājs, 5. b klases skolēni Paula Marta Jonuša, Tomass Bergs, Krišjānis Lanka un 5. c klases skolnieki Rolands Mežals un Kristers Ketverts.
Pasākums noritēja brīvā gaisotnē, praktiski darbojoties un ļoti skaļi. Bērni pārbaudīja savas spējas meistardarbnīcās “ Es gribu būt bundzinieks” un “ Es gribu būt ģitārists”, kuras vadīja POP/ROK skolas pasniedzēji, grupas “Transdecdentālē” mūziķu vadītajā darbnīcā “Es gribu spēlēt sitamos instrumentus” un DJ Mārča Grīnbarta meistardarbnīcā “Es gribu būt DJ”. Liels pārsteigums bija mūsu Krišjāņa Lankas virtuozās bungu spēles demonstrējums. Krišjānis pastāstīja, ka šī instrumenta spēli jau vairākus gadus nopietni apgūst Liepājas Bērnu mūzikas skolā, tāpēc arī sasniedzis šādus rezultātus.
Pasākums noslēdzās ar TV šova “OKartes skatuve” dalībnieka, dziedātāja un multimākslinieka KAŠERA (Kaspars Blūms – Blūmanis) atraktīvo meistardarbnīcu, kurā viņš dalījās savā karjeras izaugsmes stāstā un praktiski darbojās kopā ar skolēniem, lai īsumā iepazīstinātu viņus ar skatuves mākslas knifiņiem un nepieciešamajām iemaņām.

Sagatavoja pedagoģe – karjeras konsultante Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.