Meistarklases skolotājiem no visas Latvijas

Pagājušajā semestrī četras mūsu skolas skolotājas: Daiga Muižule, Sigita Stefana, Baiba Kačanova un Laura Katkeviča piedalījās Latviešu valodas aģentūras rīkotajā konkursā par iespēju pasniegt meistarklases skolotājiem no visas Latvijas. Mūsu skolotāju profesionālās un orģinālās idejas latviešu valodas un svešvalodas mācību metodikā tika novērtētas, tāpēc šajā semestrī notiks 12 pieredzes apmaiņas meistarklašu nodarbības svešvalodu un latviešu valodu mācību metodikā, kurā piedalīsies skolotāji no visām Liepājas skolām, kā arī no citu Latvijas pilsētu skolām.

Daiga Muižule un Sigita Stefana vada meistarklases par tēmu “Skolēnu kreativitātes veicināšana, izmantojot laikmetīgas mācību metodes literatūras stundās pamatskolā un vidusskolā”, bet Baiba Kačanova un Laura Katkeviča savās meistarklasēs dalīsies pieredzē par “Radošās svešvalodas kursa integrēšanu pamatskolā”.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.