Mūsu skolā viesojas ASV vēstniecības delegācija

Mūsu skolā viesojas ASV vēstniecības delegācija

Ceturtdien, 14. septembrī, darba vizītes Liepājā ietvaros, skolā viesojās ASV vēstniecības vadītājas vietnieks Pols Polītiss (Paul Poletes), vēstniecības padomniece Džīna Svītona (Jean Sweeton) un komercnodaļas speciālists Guntars Vičmanis.
Delegācijas pārstāvji tikās ar skolas direktoru Kārli Strautiņu un angļu valodas skolotājiem, tostarp ar Fullbright programmas stipendiāti no ASV Elīzu Stīlu (Elisa Steele), kura šogad pasniedz angļu valodu mūsu skolas skolēniem. Viesi iepazinās ar 3D printeru klasi un tikās ar 11. b klases skolēniem un viņu skolotāju Solvitu Matvejevu, lai pastāstītu par vēstniecības darba specifiku un programmām jauniešiem, atbildētu uz jauniešus interesējošiem jautājumiem par ASV ārpolitiku, iekšpolitiku un ekonomiku.

 

Vineta Muskate | Pedagoģe – karjeras konsultante

Vineta Muskate | Pedagoģe – karjeras konsultante

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.