Mūsu skolas vārds izskan Latvijā

2012. gada 12. martā Rīgas 15. vidusskolā Latvijas Valodu skolotāju asociācija (LVASA) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru un Rīgas 15. vidusskolu organizēja Publiskās runas konkursa noslēgumu “Es piedzimu laikā”. Konkursā piedalījās 71 dalībnieks no dažādām Latvijas skolām, 8. – 12. klašu skolēni uzstājās ar pašu veidotām runām divās valodās pēc izvēles – latviešu, angļu, krievu, vācu vai franču. Liepājas pilsētu 8. – 9. klašu grupā pārstāvēja mūsu skolas 9. a klases skolniece Anete Preisa. Antete uzvarēja konkursa pusfinālā un izcīnija tiesības piedalīties fināla sacensībās, kur iekļuvas Latvijas labāko publiskās runas runātāju pieciniekā un saņēma atzinību par veiksmīgu dalību konkursā. Papildu informāciju iespējams skatīt šeit.

Publiskās runas tradīcijas mūsus skolā ir veidojušās vairāku gadu garumā, ko pierāda tas, ka mūsu skola ir piedalījusies visos publiskās runas konkursos pilsētā un regulāri ieguvusi godalgotas vietas. Šogad Anete žūriju pārliecināja ar savu dabiskumu, nepiespiesto šarmu un pārliecinātību, ko varēja redzēt arī Anetes finālrunā Rīgā.

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.