Mūsu skolēnu panākumi Frankofonijas dienā

23. martā Liepājas Universitātes rīkotajā Frankofonijas dienas pasākumā, kuru atbalstīja Francijas Kultūras centrs, interesenti varēja vērot studentu un skolēnu radošos priekšnesumus, kurus vērtēja kompetenta žūrija: LiepU franču valodas pasniedzējas Inga Bliska un Inese Veisbuka, LiepU vieslektors no Šveices Matias Rogo (Matthias Roggo) un Franču valodas metodiskās apvienības vadītāja Jolanta Atmata.

Priekšnesumus franču valodā bija sagatavojusi Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, Liepājas 7. vidusskola, Liepājas 15. vidusskola, Skrundas vidusskola, Druvas vidusskola, Liepājas Universitātes studiju programmas “Eiropas valodu un kultūras studijas” studenti un arī mūsu skolas skolēni.

Teātra uzvedumu konkursā 1. vietu ieguva mūsu skola, kura uzstājās ar skeču “Ici Radio Côte d’Azur” (Šeit Zilā Krasta Radio). 2. vietā 1. ģimnāzija, 3. – Druvas vidusskola. Izrādē piedalījās 12. a klases skolniece Sintija Leigute, 11. a klases skolnieces Anna Beāte Ozola un Zane Kadiķe, 10. a klases skolnieki Amanda Griniece, Lāsma Aina Segliņa un Ivo Jēkabs Stūrmanis un 10. b klases skolnieki Dāvids Grižbovskis, Dāvis Okmanis un Arta Ieva Svolaka. Izrādes rekvizītus – afišas – zīmēja Lāsma Aina Segliņa, Anna Beāte Ozola un Zane Kadiķe.

Frankofonijas dienas ietvaros Liepājas skolēnu zīmējumu konkursā par franču dzejas tematiku 2. vietu ieguva mūsu skolas 11. a klases Zanes Kadiķes veidotā ilustrācija Gija Beāra (Guy Béart) dzejolim “Les couleurs du temps” (Laika krāsas). 1. un 3. vieta – 5. vidusskolai.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.