Mūsu skolēnu panākumi Frankofonijas dienā

18. martā pulksten 15.00 klubā Fontaine Palace Liepājas Universitātes rīkotajā Frankofonijas dienas pasākumā, kuru atbalstīja Francijas Kultūras centrs, interesenti varēja redzēt studentu un skolēnu radošos priekšnesumus, kurus vērtēja kompetenta žūrija: Francijas Kultūras centra direktora vietnieks un franču valodas un izglītības atašejs sadarbības jautājumos Patriks Molons (Patrick Maulon), Francijas vēstniecības asistente sadarbības jautājumos Sandra Urtāne, Liepājas Universitātes pasniedzējas Selīna Žambu (Céline Jambou) un Inga Bliska.

Priekšnesumus franču valodā bija sagatavojušas Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, Liepājas 7. vidusskola, Liepājas Jāņa Čakstes 10. vidusskola, Liepājas Mākslas vidusskola, Skrundas vidusskola, Aizputes vidusskola, Liepājas Universitātes studenti un arī mūsu skolas skolēni.

PowerPoint prezentāciju konkursā par frankofonajām valstīm 1. vietu ieguva mūsu skolas 10. a klases skolnieces Lindas Ungures sagatavotā prezentācija par Šveici, 2. vietā Skrundas vidusskolas prezentācija par Vjetnamu, 3. vietā 1. ģimnāzijas prezentācija par Franču Polinēziju. Mūsu skolas 11. a klases skolniece Marija Cērpa ieguva atzinību par radošumu un mākslinieciskumu prezentācijā par Maroku.

Teātru konkursā 1. vietu ieguva 1. ģimnāzija, 2. vietu Mākslas vidusskola un 3. vietu mūsu skola ar muzikāli teatrālu priekšnesumu “Variaton sur le thème de Petit Prince” (Variācija par Mazā Prinča tēmu). Izrādē piedalījās 10. a klases skolnieki Ingus Betmans, Zane Kadiķe, Linda Ungure, Anna Beāte Ozola, 10. b klases skolniece Dita Virga un 11. a klases skolnieces Sintija Leigute un Marija Cērpa. Lielu darbu izrādes tapšanā ieguldīja Marija Cērpa, zīmējot ilustrācijas no A. de  Sent-Ekziperī „Mazā prinča”. Izrādes rekvizīta – kalendāra izveidošanā viņai palīdzēja arī Sintija Leigute. Mājas lapas galerijā var apskatīt pasākuma fotogrāfijas.

Un liels paldies par veltītajām rūpēm, lai mūsējie varētu parādīt sevi no labākās puses, pienākās Inetai Bernotai

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.