Mūsu skolēnu uzņēmums “Lovely crafts” pasākumā CITS BAZĀRS Rīgā

Mūsu skolas 7. b klases skolnieces Kristīne Pucena un Paula Svile ar savu skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) “Lovely crafts” godam pārstāvēja mūsu skolu JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākumā CITS BAZĀRS, kas tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, sadarbībā ar Swedbank, Domina Shopping un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Meitenes par sava uzņēmuma izveidi un darbību: “Kad nolēmām izveidot SMU, sākām domāt, ar ko varētu nodarboties. Skolotāja Dace Knīse mums ieteica pārdot rokdarbus, jo tie mums abām labi padodas. Tā mēs izdomājām savu produktu –  atstarojošās šalles suņiem, lai viņus varētu redzēt tumsā, sākām izgatavot arī citas interesantām lietas. Mūsu pirmais SMU tirdziņš norisinājās 2019. gada 30. novembrī Liepājā, TC Kurzeme. Mums tur gāja diezgan labi, un mēs ievērojām, ka pircējiem visvairāk patika un viņus interesēja paštaisīti paliktnīši, savukārt žūrijai  – atstarojošās suņu šalles. Tirdziņa noslēgumā mēs tikām apbalvotas nominācijā “Inovatīva biznesa ideja”, kas citiem SMU netika. Dalība šajā pasākumā mums sagādāja pozitīvas emocijas un fantastisku pieredzi, jo viss bija labi noorganizēts un mēs nopelnījām pietiekami daudz naudas. Šī veiksmīgā debija mūs iedrošināja tālākai darbībai.

Nākamais mūsu starts bija 7. martā, Rīgā, TC Domina  Shopping. Šajā tirdziņā saņēmām no žūrijas ļoti daudz vērtīgu padomu un ieteikumu, kā uzlabot mūsu SMU kopumā un preces tai skaitā. Mēs nopelnījām vairāk naudas nekā iepriekš, un tas ir progress, mēs par to esam ļoti priecīgas. Gandrīz ieguvām nomināciju “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, bet mēs par to neraizējamies, jo kopā tur piedalījās 270 SMU un 900 skolēnu no visas Latvijas, tādēļ mums ir kur tiekties un attīstīt savu uzņēmumu nākotnē.”

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.