Mūsu SMU veiksmīgs starts CITS BAZĀRS tirdziņā

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS no 10. līdz 14. decembrim šogad notika tiešsaistē. Pēc 3 interviju dienām un tirgošanās elektroniskajā SMU katalogā ir noskaidroti JA Latvia sadarbības partneru simpātiju balvu ieguvēji un uzvarētāji 9 nominācijās. 
Titula “Labākā pārdošanas komanda” pamatskolas grupā ieguvējs ir mūsu skolas SMU “Lovely crafts”.
Uzņēmumā jau 3. gadu darbojas 8.b klases skolnieces Kristīne Pucena un Paula Svile. Darbības laikā tas ir izaudzis un paplašinājis savu piedāvājuma klāstu. Jaunās uzņēmējas piedāvā iegādāties dažādus krāsainus tamborētus interjera priekšmetus un aksesuārus dzīvniekiem – pītas rotaļlietas, atstarojošas siksniņas, somas. Visi ir kvalitatīvi roku darbi, radīti ar mīlestību. Uzņēmējdarbības pamatus meitenes apgūst skolotājas  Dace Knīse vadībā.
Šajā pasākumā mūsu skolu pārstāvēja arī SMU “WOKE”, kur 12.a klases skolniece Katrīna Buša un 11.a klases skolniece Viktorija Jansone  piedāvā personalizētas atribūtikas dizaina izstrādi un apdruku skolām, uzņēmumiem un dažāda veida biedrībām, kā arī privātpersonām un draugu grupām. Uzņēmējdarbībā savas idejas realizē ar skolotājas Ingas Vasermanes atbalstu un palīdzību.

Lepojamies ar jaunajām uzņēmējām un viņu skolotājām!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.