Mūsu ZZ Čempioni dodas uz finālu

Trešdien, 14.maijā, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā 96 klases no visas Kurzemes sacentās sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāta” pusfinālā par 33 ceļazīmēm uz lielo finālu.

„ZZ ČEMPIONĀTS” ir trakas sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās pārbaudot drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību, ZELTA ZIVTIŅA dāvā neaizmirstamus piedzīvojumus un lieliskas balvas pašām draudzīgākajām klasēm.

No Liepājas piedalījās 21 komanda, no tām septiņas iekļuva finālā. Liepājas Raiņa 6.vidudusskolu pārstāvēja 5.c klase kopā ar klases audzinātāju Daci Knīsi un 8.a klase kopā ar klases audzinātāju Sigitu Stefanu. Abas klases ieguva ceļazīmi uz lielo finālu: pusfinālā 5.c klase ieguva 2.vietu, bet 8.a klase 9.vietu.

Skolēni atzina, ka ZZ Čempionāts ir īsts kolektīva saliedēšanas pasākums, kurā caur prāta un spēka sacensībām ikviens tiek ierauts aizraujošā piedzīvojumā.

Turēsim īkšķus par savējiem 31. maijā, kad notiks lielais ZZ Čempionāts Rīgā, un tajā sacentīsies klašu komandas no visas Latvijas par radošākās, vienotākās un sportiskākās klases titulu un vērtīgām balvām. Pirmās vietas ieguvēji katrā klašu grupā saņems aizraujošu lidojumu ar privāto lidmašīnu uz Berlīni no saldējums “Premia”. Otrās vietas ieguvēji balvās saņems jaunākos “Huawei” viedtelefonus “Ascend G6 LTE” visai klasei, savukārt trešo vietu ieguvēji dosies ekskursijā uz zinātnisko centru “AHHAA” Igaunijā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.