Nacionālā kvalitātes zīme projektam “Colorful stories”

Starptautiskajam projektam “Colorful stories” (“Krāsainās pasakas”) piešķirta Nacionālā kvalitātes zīme. Iedvesmojoties no Imanta Ziedoņa pasakām, skolēni veidoja savas krāsainās pasakas, kā arī noslēgumā radoši atainoja pasakas sižetu video, audio, zīmējumos, komiksā. Darba rezultāti apkopoti e-grāmatā trīs valodās: angļu, latviešu un lietuviešu. Projektā sadarbojās 2 valstis (Latvija un Lietuva) un 6 skolas (Liepājas Raiņa vidusskola,  Palangos Šventosios pagrindine mokykla, Liezēres pamatskola, Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola , Viļānu vidusskola, privātā sākumskola “Namiņš”.

Paldies 12.klašu Latviešu valoda II padziļinātajam kursam!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.