NBA Junioru līgas turnīrs mūsu skolā

Šodien mūsu skolā notiek Kristapa Porziņģa grupas sabraukums. Veiksmi visiem basketbolistiem un viņu atbalstītājiem! Turam īkšķi par mūsu 5. a klases komandu!
NBA Junioru līgas turnīrā piedalās vispārizglītojošo skolu komandas, kurās kopā spēlē meitenes un puiši. Šosezon pirmo reizi Latvijā turnīrs tiek rīkots divās grupās, kas nosauktas NBA spēlējošo Latvijas basketbolistu vārdos. Kristapa Porziņģa grupā var spēlēt 2006. gadā dzimušās meitenes un 2007. gadā dzimušie puiši, Dāvja Bertāna grupā – 2007. gadā dzimušās meitenes un 2008. gadā dzimušie puiši.
Katrā komandā jābūt vismaz 10 spēlētājiem, tai skaitā vismaz 3 meitenēm (vismaz vienai visu laiku jābūt laukumā).
Izspēles sistēma būs tāda pati kā lielajā NBA – divas konferences (Rietumi un Austrumi), 6 grupas (divas Rīgā, pa vienai Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē). Grupu turnīru spēles notiks sabraukumos (katrai komandai katrā sabraukumā paredzētas divas spēles – kopā astoņas).
Kristaps Porziņģa grupā sabraukumi paredzēti 22. un 28. novembrī, 7. un 14. decembrī. Dāvja Bertāna grupā sabraukumi paredzēti 23. un 30. novembrī, 6. un 13. decembrī. Pēc divu apļu turnīriem katras konferences astoņas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram, kas notiks attiecīgi 25. un 24. janvārī. Abās grupas spēle par 3. vietu notiks 21. februārī “Arēnā Rīga”, finālspēles – 22. februārī “Arēnā Rīga” pirms Latvijas vīriešu valstsvienības spēles ar Spānijas izlasi Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā.
NBA Junioru līgas norisi atbalsta valsts, Latvijas Sporta federāciju padome un “Hewlett Packard”.
NBA Junioru līgas turnīri notiek daudzas valstīs trijos kontinentos, veicinot basketbola popularitāti un bērnu pievēršanos sportiskam dzīvesveidam.
Šosezon NBA Junioru līgas turnīrā piedalās: privātskola “Patnis”, Latvijas Starptautiskā skola, Rīgas 84.vidusskola, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Ikšķiles vidusskola, Jelgavas 4.sākumskola, Mežinieku pamatskola, Iecavas vidusskola, Bauskas sākumskola, Ķekavas vidusskola, Saldus pamatskola, Liepājas Raiņa 6.vidusskola, Ventspils 1.pamatskola, Jaunpils vidusskola, Ventspils Centra sākumskola, Ogres Sākumskola, O. Kalpaka RTDP, Salaspils 1. vidusskola, Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Rīgas 85.vidusskola, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola, Dricānu vidusskola, Līvānu 1. vidusskola, Rēzeknes sākumskola, Rugāju novada vidusskola. Mazsalacas vidusskola. Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola, Cēsu Pilsētas vidusskola. Ogres 1.vidusskola, Smiltenes vidusskola, Mežciema Pamatskola, Rīgas Ziepniekkalna sākumskola, Āgenskalna sākumskola, Druvas vidusskola, Liepājas 8. vidusskola, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, Iļģuciema vidusskola, Maltas vidusskola, Daugavpils 12.vidusskola, Krāslavas pamatskola, Jaunstrūžānu pamatskola, Siguldas Pilsētas vidusskola, Rūjienas vidusskola, Alūksnes pilsētas sākumskola, Gulbenes sākumskola.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.