Neformālās izglītības pieredzes stāsts 

Skolās pavasara brīvlaiks ir skolēniem, bet skolotāji šo laiku izmanto, lai mācītos. Skolotāja Sigita Stefana izmantoja lielisku iespēju, lai dotos uz mācībām Bulgārijā. No 13.-17.martam Sofijā norisinājās starptautisks apmācību kurss 27 skolotājiem un jaunatnes darbiniekiem #EmoTrain. Kurss bija veltīts emocionālajai inteliģencei, neirografikai un neformālajai izglītībai. Nedēļas laikā gūtas gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas, ļaujot iepazīt sevi caur sajūtām, meditāciju un kustībām dejā. Mācību laikā apgūtas jaunas metodes par emocionālo inteliģenci, nevardarbīgo komunikāciju un neirografiku. Stiprinātas valodu prasmes un gūti jauni draudzības kontakti ne tikai starp Latvijas skolotājiem, bet  arī Bulgārijas.  Paldies organizācijām Miromida un E-Academy,  un  lieliskajām pasniedzējām par gūto pieredzi un iedvesmu, turpinot darbu ar jauniešiem! #emotrain #neirografika #ErasmusPlus 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.