Neparastā talka

Projekta 8. mēnesis tika veltīts savu paradumu apzināšanai un novērtēšanai, kā tie ietekmē mūsu dzīvi. Mēs vēlējāmies uzskatāmi parādīt, kā mūsu labie paradumi spēj uzlabot mūsu ikdienu, kā arī uzsvērt to, ka cieņa ir kas vairāk kā vārds. Šajā mēnesī ikvienam bija iespēja novērtēt to, kas mums dots, uzkopjot vidi, kurā kopā pavadām daudz laika, rādot piemēru cits citam.

Pēc izpētes, ko mūsu vidē vajadzētu uzlabot, novērojām, ka liels darbs būtu jāiegūlda vidē, kurā uzturamies – skolā. Tāpēc, izrādot cieņu mūsu skolai, mēs atjaunojām mūsu skolas priekšas dobi. Uzrunājot skolēnus piedalīties dobes atjaunošanā, savācām komandu, kas bija gatava mesties darbos, lai uzlabot ārējo vidi.

Sagatvojuši visu nepieciešamo inventāru, bijām gatavi sākt darboties. Atvadījāmies no visa liekā, kas dobē bija sakrājies, kā arī no dažādiem iepakojumiem, ko jaunieši ne reti iemetuši skolas priekšas dobē. Vēlāk to papildinājām ar dažādām krāsām, iestādot tajā ziedus.

Pēc padarītā jaunieši jutās gandarīti un lepni un izjuta piederību savai skolai, kā arī apzinājās, ka vide ap kuru grozāmies, ir jāciena un jākopj, nevis jāpiesārņo un jāatstāj novārtā. Varam teikt, ka pēc šī jaunieši izjuta nepieciešamību cienīt to, kas dots un padarīts un līdz pat 31. maijam jaunieši labprātīgi pēc skolas devās gardrobē pēc šļūtenes un laistīja iestādītos ziedus un rūpējās par dobes izskatu arī pēc padarītā, kas pierāda to, ka šī aktivitāte bija noderīga.

Kā arī tika saņemtas daudz atsauksmes no garāmgājējiem, kas slavēja, jauno izskatu un izteica jauniešiem komplimentus par padarīto, kas emocionāli pozitīvi uzlādēja jauniešus.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.