Nila Īles izglītojoši muzikālā darbnīca ritma un skaņas pasaulē

Mūzikas stundu ietvaros mūsu skolas 6. klašu skolēniem bija iespēja virtuāli izbaudīt Nila Īles izglītojošu, muzikālu darbnīcu ritma un skaņu pasaulē, kurā bērni tika iepazīstināti ar dažādiem perkusiju instrumentiem no visas pasaules, iepazina skaņas daudzveidīgo burvību,  guva pirmās iemaņas ritma spēlē un iepazina dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas). Tā bija saruna mūzikas valodā, kuras laikā katram bija iespēja ne tikai skatīties un klausīties, bet arī iedvesmoties turpināt attīstīt sevi muzikālā jomā.

Muzikālās darbnīcas tiek veidotas kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Sagatavoja mūzikas skolotāja Liene Breča

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.