No manas plaukstas Tavā sirdī

No 9.-13. decembrim Liepājas Raiņa 6.vidusskolā notiek labestības nedēļa, kuras laikā ikviena ģimene tiek aicināta iesaistīties Ziemassvētku dāvaniņu gatavošanā, lai iepriecinātu gan pensionētos skolotājus un skolas darbiniekus, gan Sociālās dzīvojamās mājas iemītniekus Flotes ielā.

Labestības nedēļa noslēgsies ar vērienīgu Liepājas Raiņa 6.vidusskolas kolektīva organizētu Ziemassvētku labdarības koncertu „No manas plaukstas Tavā sirdī”, kurš notiks š.g. 13.decembrī plkst.19.00 Liepājas Biedrības namā. Pasākuma laikā darbosies radošās darbnīcas un tiks vākti ziedojumi Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļai, lai tā varētu iegādāties īpašu aparatūru, ar kuras palīdzību tiktu atvieglota bērniem asins noņemšana no vēnas.

Labdarības pasākumu atbalsta un tajā piedalīsies: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas un BJC kori Andra Mockus vadībā, b/d „Kāpēcītis” un Ezerkrasta sākumskolas audzēkņi, solisti Raivis Bružis, Inga Piterniece, Kristaps Pujāts, Toms Bokums, Kristaps Sudmalis, Katoļu pamatskolas Zvanu koris, Edgars Jānis Kārkliņš (saksofons), saksofonu kvartets, ansamblis „Šokolāde”, grupa „TheSpirite”, pūtēju orķestris „Liepāja” un komponists Andris Eniņš.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.