No Veidenbauma neaizbēgsi

Marta sākumā vidusskolēniem bija iespēja noskatīties teātra izrādi “No Veidenbauma neaizbēgsi” (Latvijas skolas somas programma), kas ir mūsdienīgs un digitālā formātā pieejams dzīvesstāsts par dzejnieku Eduardu Veidenbaumu. Muzikālo dzejnieka dzīvesstāstu veidoja dziedātājs Ralfs Eilands, aktieris Gatis Maliks, Liepaja Music Orchestra mūziķi.

Pēc izrādes skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas, veicot testu. Mācību stundā skolēni rakstīja arī atgriezenisko saiti par izrādi:

· Jā, man patika izrāde, tā likās interesanta, savdabīga, tāda, kāda nav redzēta iepriekš. Viena atziņa ko paņēmu – vienalga kāds radošais darbs ir radīts, būs kāds cilvēks, kam tas interesēs, kas vēlēsies ar šo darbu iepazīstināt citus. Tāpēc nevajag padoties, ja vēlas izlauzties mākslas pasaulē, jo kādam radītie darbi patiks. (Elizabete 12.a)

· Izrāde bija muzikāla, jautra un atraktīvāka, kas padarīja interesantāku skatīšanos. (Vanesa 11.a)

· Izrādē izskanēja arī E. Veidenbauma dzejas rindas, ko papildināja īsie un kodolīgie komentāri par dzejnieka dzīvi. Tā deva tādu īpašu sajūtu, ka 30 minūšu laikā esi iepazinis E. Veidenbaumu. (Viktorija 11.a)

· Šī izrāde bija daudz interesantāka un atmiņā paliekoša – ar faktiem par Veidenbauma dzīvi, dziesmām un mēmā kino ainām. (Signe 11.a)

· Man patika izrāde, jo varēja viegli uztvet informāciju un iztēloties notikumus, bija īsi video par katru notikumu. Bija arī patīkami skatīties, jo dziesmas bija jautras un mūsdienīgas. (Anete 11.a)

· Man patika izrāde”No Veidenbauma neaizbēgsi”, jo izrādes laikā jutos kā īstā koncertā, ļoti patika, ka pēc katra teksta bija dziesma, nevienu brīdi manu uzmanību nekas nenovērsa. (Keitija 11.a)

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.