Nodarbība “Mērķu izvirzīšanas pamatprincipi”

Kad cilvēkam ir mērķis, rodas lielāka motivācija kaut ko darīt, lai to sasniegtu. Mobilizējas iekšējie resursi, rodas enerģija. Šajos attālinātās mācīšanās apstākļos tas kļuvis  īpaši svarīgi. Tāpēc arī tapusi nodarbība, kuras laikā skolēni uzzina, kā formulēt mērķi tā, lai tas būtu vieglāk sasniedzams, izvirzot četrus mērķa sasniegšanas pamatprincipus –

ES   +    SMART   ECO

,kā arī iztēlojas, kā justos, kad būtu sasnieguši iecerēto un ar ko un kad būtu jāsāk, lai mērķis īstenotos.

Nodarbība tapusi personības izaugsmes treneres (koučs) Intas Santas, karjeras konsultantes Vinetas Muskates un 9.- 12. klašu audzinātāju sadarbības rezultātā.

Mērķu izvirzīšana ir nozīmīga ne tikai karjeras izglītības sastāvdaļa,  bet arī mūsu skolā realizētās programmas “Līderis manī” viens no stūrakmeņiem, kas pauž pārliecību, ka ikvienā bērnā un jaunietī ir stiprās puses un spēja uzņemties atbildību par savu nākotni jeb būt līderim savā dzīvē, tāpēc svarīgi strādāt ar 1. ieradumu “Esi proaktīvs!” , kurš ietver sevī arī mērķu izvirzīšanas prasmi.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.