Nometne “Saldskābais smaids 2011”

Ja vēlies vienu nedēļu izbaudīt lauku burvību, ieklausīties koku šalkoņā un „pūces” kliedzienos, tad Tev notekti ir jāpiesakās uz vissuperīgāko, interesantāko, radošāko nometni pasaulē „Saldskābais smaids 2011”, kura jau 15.gadu notiks Kazdangā.

Varēsi darboties aizraujošās darbnīcās, pierādīt sevi sportiskajās aktivitātēs, pārbaudīt izturību nakts piedzīvojumos un varbūt pat satikt Kazdangas pils spoku. Bet pats galvenais – satiksi vecos draugus un iepazīsies ar jauniem.

Kas var būt labāks par svaigu gaisu, labu kompāniju, jautrību 7 dienu garumā bez datora, televizora un citām modernām tehnoloģijām.

Ja esi ieinteresēts, tad nāc un piesakies pie skolotājas Sintija Pūces 45.kabinetā. Tur arī saņemsi sīkāku informāciju. Nenokavē, vietu skaits ir ierobežots!!!!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.