Nometne “Zaļā nakts”

Latvijas Zaļais punkts aicina skolēnus uz aizraujošu, izglītojošu nometni  „Zaļā nakts”

Latvijas Zaļais punkts jau trešo gadu aicina zinātkārus skolēnus vecumā no 14 līdz 19 gadiem veidot komandas un startēt konkursā, lai cīnītos par iespēju piedalīties kādā no trim aizraujošām un izglītojošām diennakts nometnēm „Zaļā nakts”, kas notiks Jelgavā (1.aprīlī) Ventspilī (8.aprīlī) un Jēkabpilī (15.aprīlī).

Zinošu speciālistu virsvadībā darbojoties piecās darbnīcās, jaunieši iegūs informāciju par tādiem būtiskiem vides jautājumiem kā atkritumu samazināšana, ekodzīve, kā arī sabiedriskās domas veidošana un nozīme vides ilgtspējas nodrošināšanā u.c. tēmām. Projekts ne vien izglītos, bet arī veicinās jauniešu interesi par procesiem dabā Latvijā un pasaulē, kā arī rosinās saturīgi pavadīt brīvo laiku, izzinot sevi, sabiedrību un apkārtējo vidi.

Kā piedalīties?

Lai skolēni  piedalītos nometnē, nepieciešams izveidot piecu zinātkāru un aizrautīgu 14 līdz 19 gadus vecu jauniešu komandu. Komandai līdz 2011. gada 24.martam jāaizpilda anketa Latvijas Zaļā punkta mājas lapā http://www.zalais.lv/lv/zala-nakts-2011/zala_nakts_skolenu_anketa/, jāatbild uz 15 dažādiem jautājumiem par vidi un cilvēku tajā, kā arī jāapraksta komandas dalībnieku ikdienā veiktās 3-5 darbības vides ilgtspējas veicināšanai.

Par katru pareizu atbildi komanda saņems vienu punktu. Uz nometni katrā no trim norises vietām tiks uzaicinātas tikai 19 visvairāk punktu saņēmušās komandas, tāpēc aicinām anketu aizpildīt rūpīgi.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.