Noskaidrotas eXperimenta spēcīgākās Kurzemes komandas

Latvenergo koncerna 8. un 9. klašu skolēnu erudīcijas konkursā ”eXperiments” noskaidrotas piecas fizikā spēcīgākās Kurzemes reģiona komandas. Tās tiksies pusfinālā 2. aprīlī Liepājā, Liepājas Universitātē. Komanda, kas izvirzīsies vadībā pusfināla kārtā, pārstāvēs reģionu fināla spēlē televīzijas kanālā LNT.

Izšķirošajā atlases kārtā piedalīsies tikai piecas no visām 37 Kurzemes reģiona komandām, tai skaitā arī Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komanda „Dream Team”. Skolotājs-konsultants Zigeta Simanoviča, kapteinis Roberts Strēlis, dalībnieki Raimonds Meniķis, Aksels Imbovics, Miks Priedols, Kārlis Gvozds, Roberts Jurkevics. Neklātienē iegūts 121 punkts.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.