Noskaidroti labākie daiļrunātāji

22.janvārī mūsu skolā norisinājās skatuves runas konkurss Zvirbulis, tajā piedalījās 11skolēni no pamatskolas un vidusskolas klasēm: Dženeta Kukuka, Madara Mežģirte, Marta Pagraba, Kristela Vīdnere, Elizabete Mediņa, Melisa Matvejeva, Sabīne Orlova, Sabīne Kristiāna Holštroma, Laura Grundmane, Annija Muižule un Ieva Rodoviča.

Skolēnu sniegumu vērtēja direktora vietniece audzināšanas darbā Sigita Stefana, bibliotekāre Signe Šteinberga-Zīlmane, skolas prezidents Jānis Ķuņķis un prezidenta vietnieks Indulis Baumgarts.

Par labākajiem tika atzīti un konkursā pilsētas mērogā mūsu skolu pārstāvēs Marta Pagraba, Kristela Vīdnere, Melisa Matvejeva un Sabīne Orlova pamatskolas grupā, kā arī vidusskolnieces  Sabīne Kristiāna Holštroma, Laura Grundmane, Annija Muižule un Ieva Rodoviča.

Konkurss notiks šā gada 3.martā Liepājas bērnu un jaunatnes centrā Vadugunis.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.