Noslēdzies konkurss “Iepazīsti skolas vēsturi”

Noslēdzies bibliotēkas rīkotais konkurss „Iepazīsti skolas vēsturi”, veltīts skolas 90. dzimšanas dienai. Visaktīvāk konkursā piedalījās 11.b klase un 7.b klase. Jaunieši atbildēja uz konkursa jautājumiem par skolas vēsturi, kā arī intervēja skolas darbiniekus, vecākus, draugus, kuri beiguši mūsu skolu. Atbildes ir apkopotas un nodotas skolas muzejam.
Diplomus un pārsteiguma balvas par sekmīgu piedalīšanos konkursā „Izzini skolas vēsturi ” saņem Arta Ieva Svolaka, Dāvids Gržibovskis, Dāvis Okmanis, autoru kolektīvs – Gustavs Frēlihs, Laura Laukgale un citi.
Atzinības par piedalīšanos – Krista Zušmane, Linda Ščerbača, Megija Garoza, Madara Mežģirte, 5.b klases skolnieces Ilze Baumgarte un Žanete Markova

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.