Noslēgusies bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu lasīšana 2013

Noslēgusies 2013. gada Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas grāmatu lasīšana un vērtēšana. 40 lasītāji no mūsu skolas aizpildīja anketas un izteica vērtējumu par grāmatām. 1. martā piedalījāmies Lielajos lasīšanas svētkos Ķīpsalā. Skolu pārstāvēja 4 čaklākie lasītāji – Ilze Baumgarte 6. a, Aleksandrs Vabelis 7. c, Raina Rītele 9. a, Kristīne Krūkle 10. a. Guvām daudz informācijas, pozitīvu emociju un pārsteiguma balvas. Piedalīšanās žūrijā ir iespēja skolas bibliotēkai savā īpašumā iegūt vērtīgas grāmatas, dodot iespēju lasītājiem izlasīt labāko, ko piedāvā Latvijas izdevniecības. Svētku laikā ir iespēja skatīt rakstniekus, dzejniekus, tulkotājus, māksliniekus, izdevniecību pārstāvjus sejā. Sirsnīgi izvērtās Laura Reinika tikšanās ar savu dziesmu tekstu atdzejotāju igauņu valodā. Varējām baudīt dziedātāja uzstāšanos.

Nākošais darbiņš – radošais domraksts „Kā atmodināt Saulcerīti”. Visi aicināti apmēram 500 vārdos izteikt savu viedokli par šo tēmu. Labākie tiks aicināti piedalīties karnevāla gājienā uz jauno Latvijas Nacionālo bibliotēku. Lasi, domā un piedalies konkursos.

Ceru, ka arī 2014. gada Žūrijas grāmatas būs skolas bibliotēkas plauktos.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.