Noslēgusies Kurzemes Jauno ģeogrāfu skolas kārtējā sezona

Jauno ģeogrāfu skolas šī mācību gada pēdējā nodarbība bija 13.martā. Sezonā notika piecas attālinātās nodarbības, kuru laikā skolēni sestdienās virtuāli pievienojās ģeogrāfijas interesentiem no visas Latvijas. Nodarbības bija par tādām tēmām kā Eiropas ģeogrāfija, kultūru un tradīciju ģeogrāfija, vispārējā ģeogrāfija, digitālā un tehnoloģiju ģeogrāfija, bet pēdējā nodarbība bija Atklātā olimpiāde. Ļoti labi mūsu skolēniem veicās nodarbībā, kurā jautājumi bija par digitālo un tehnoloģiju ģeogrāfiju- Gustavs Pagrabs(9.c klase) ieguva 1.vietu 9.-10.klašu grupā.

Taču īpaši veiksmīgs mūsu skolas ģeogrāfiem bija sezonas kopsavilkums Kurzemes reģionā:

1. Evaram Kalnam (7.a klase) 5.vieta un Atzinība 1.-8.klašu grupā.

2. Enrikam Kalnam (9.a klase) 5.vieta un Atzinība 9.-10.klašu grupā.

3. Ralfam Ziemelim (11.a klase) 5.vieta un Atzinība 11.-12.klašu grupā.

4. Kristeram Sausiņam (10.a klase) 3.vieta 9.-10.klašu grupā.

5. Liepājas Raiņa 6.vidusskolai – 3.vieta kopumā un 4.vieta pamatskolu grupā.

Vislielākais PALDIES skolēniem, kuri piedalījās nodarbībās un ar saviem nopelnītajiem punktiem šos panākumus sasniedza: Evaram un Enrikam Kalniem (7.a un 9.a klases), Sandijai Bruiko (9.a klase), Gustavam Pagrabam (9.c klase), kā arī Kristeram Sausiņam (10.a klase) un Ralfam Ziemelim (11.a klase), kuri apmeklējuši pilnīgi visas nodarbības.

Nākamajā sezonā turpināsim darboties un noteikti aicināsim piedalīties arī jaunus dalībniekus.

Skolotāja Aira Brizga

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.