Noslēgusies matemātikas olimpiādes “Tik vai cik” 1.kārta.

14.10. mūsu skolā norisinājās konkursa 1. kārta, kurā savas prasmes nestandarta uzdevumu risināšanā pārbaudīja 24 ceturto klašu skolēni.

Apsveicam 1. kārtas uzvarētājus:

1. Aleksandrs Skrastiņš, 4.c (30 punkti)

2. Martins Kārlis Martinovs, 4.b un Ronijs Meļķis, 4.a (27 punkti)

3. Roberts Brolišs, 4.a (26 punkti)

Uzziņai: Olimpiāde “Tik vai… Cik?” ir matemātikas sacensības 4. klašu skolēniem. Olimpiādes mērķis ir veicināt skolēnu interesi par matemātiku, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un iemaņas nestandarta uzdevumu risināšanā. Olimpiāde notiek katru mācību gadu 4 kārtās. Pirmās trīs kārtas tiek rīkotas skolās, 4. kārta tiek rīkota vairākos “centros”, kas tiek izvēlēti pēc ģeogrāfiskā novietojuma. LU A. Liepas NMS apkopo pirmo trīs kārtu rezultātus un izvirza dalībniekus 4. kārtai, ņemot vērā visās trīs kārtās kopā iegūto punktu summu. No katras skolas tiek izvirzīts vismaz viens dalībnieks dalībai 4. kārtā.

Veiksmi dalībniekiem nākošajās kārtās!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.