Otrie labākie konkursā “Digitālās dabaszinības”

Mūsu skolas 8.c klases komanda “Sestie ķīmiķi” (Gustavs Pagrabs, Gustavs Ostapenko, Adrians Antonovičs) skolotājas Ilutas Bebrkārkles vadībā ieguva 2. pakāpes diplomu Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes rīkotajā konkursā “Digitālās dabaszinības”. Skolēniem bija jāizveido videomateriāls par dabaszinības jautājumiem. Puiši izvēlējās tēmu “Tvana gāze jeb oglekļa monoksīds” un veiksmīgi to prezentēja.

Erasmus+ skolu stratēģisko partnerību projekts, kura saturs fokusēts uz STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) mācību priekšmetu efektīvu un saistošu mācību materiālu izstrādi un aprobēšanu, izmantojot spēļošanu mācību procesā. Īstenošanas termiņš: 01.11.2019.-31.10.2021.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.