Pamatskolu ZPD labi sasniegumi

14.aprīlī notika pilsētas zinātniski pētniecisko darbu prezentēšana. Mūsu skou pārstāvēja trīs darbi, kuru vadītāji bija angļu valodas skolotāja Laura Katkeviča, vēstures skolotāja Sintija Pūce un bioloģijas skolotājs Aivars Blūms.

Valodu jomā – angļu valodā- ar savu darbu par slēpņošanu piedalījās 6.a klases skolēns Valters Toms Vasermanis , kurš saņēma 3.pakāpes diplomu.

Jomā – cilvēks un sabiedrība (vēsture)-ar darbu par Liepājas kapsētām piedalījās 9.c klases skolnieces Dinija Ramanauska un  Elizabete Ozola, kurām tika piešķirts  2.pakāpes diploms.

Jomā – cilvēks un sabiedrība (veselība, bioloģija) – ar pētījumu par C vitamīnu daudzumu ābolos, piedalījās 9.c klases skolēni Kitija Sudakova un Aleksandrs Vabelis , kuri saņēma 3.pakāpes diplomu.