Panākumi angļu valodas konkursos

Panākumi angļu valodas konkursos

Šī gada 3.novembrī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā norisinājās pilsētas mēroga angļu valodas tulkošanas konkurss vidusskolas klašu skolēniem un izteiksmīgās lasīšanas konkurss 7.-8. klašu skolēniem.

Tulkošanas konkursā kopā piedalījās 46 skolu izvirzītie dalībnieki no visas pilsētas. Mūsu skolu pārstāvēja 5 vidusskolēni – Deniss Kristers Krētainis un Kristers Krūmiņš no 12.b klases, Evelīna Agnese Tomele no 10.a klases un Sigita Liene Kristvalda un Mērija Janevica no 10.b klases. Žūrija vienprātīgi atzina, ka labākais darbs pilsētā ir tieši mūsu skolēna Denisa Kristera Krētaiņa tulkojums. No 30 iespējamiem punktiem Denisa darbs tika novērtēts ar 29 punktiem un tika iegūta absolūtā 1.vieta.

Lasīšanas konkursā piedalījās 30 dalībnieku no visām Liepājas skolām. Liepājas Raiņa 6. vidusskolu pārstāvēja Linda Jokubauska, Patrisija Preisa, Krista Tramdaka un Nellija Baumane. Skolēniem bija 15 minūšu laikā jāsagatavo izteiksmīgs lasījums Oskara Vailda teksta fragmentam. Lielajā konkurencē 2. vietu izcīnīja Linda Jokubauska un 3. vietu Patrīsija Preisa.

Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus, kā arī visus pārējos skolēnus par uzdrīkstēšanos un darba ieguldījumu pilsētas mēroga konkursā! Paldies arī skolotājām Laurai Katkevičai, Gintai Latišai un skolotājam Edgaram Grīnim!

Sagatavoja: Solvita  Matvejeva

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.