Panākumi konkursā Bizness24h

Februārī aizsākās lielākais uzņēmējdarbības konkurss Bizness24h, kurā piedalījās 300 skolu un augstskolu komandas, no kurām 100 ieguva tiesības turpināt sacensību finālā. Mūsu skolu sākotnēji finālā pārstāvēja 4 komandas, taču papildus apmācības 2x nedēļā, uzņēmumu meklēšana, pārdošanas tuneļu veidošana un digitālā mārketinga projekta īstenošana četru mēnešu garumā bija nopietns izaicinājums ikvienam.

Šodien lepojamies, ka mūsu skolas labākā komanda, kuru pārstāv Valters Vasermanis un Gunārs Bonka savus pārdošanas apjomus uzņēmuma “BeeBite” produktam prezentēja Banku Augstskolā superfinālā kopā ar 15 rezultatīvākajām komandām, kuras žūrijai prezentēja savu pieredzi, izaugsmi izveidotās reklāmas, pārdošanas tuneļus un finanšu rezultātus. Komanda ieguva 5.vietu un divas simpātiju balvas – iespēju piedalīties nometnē Alfa no VISC un 200 eur balvu no Southwestern advantage. 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.