Panākumi skatuves runas konkursā.

Ir aizvadīts Liepājas bērnu un jauniešu runas konkurss “Zvirbulis 2023”. Konkursa mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu skatuves runas prasmju attīstību, emocionālo un radošo pašizpausmi. Arī Liepājas Raiņa 6. vidusskola lepojas ar panākumiem. 

Skatuves runas konkursa priekšnesuma darbu izvēle tematiski jāsaista ar skolēnu redzējumu par šī laika aktuālajām tēmām: dzimtene, dzīvība, brīvība, valoda, zināšanas, tradīcijas, ģimene, kā arī atbildība, tolerance un citas ētiskās un estētiskās vērtības.

3. vieta Mārim Gersonam 5.c klase; 2.vieta Laumai Mētrai 5.c klase un augstākā pakāpe Sebastianam Karazinam 6.b. Paldies skolotājām Leldei Kiršteinei, Līvai Rūtenbergai un Ilzei Karazinai!

Kristīne Pucena 10.a klase un Herberts Gabriels Grišins 7.c klase ieguva 1.vietas. Paldies skolotājām Irinai Stankēvičai un Daigai Straupeniecei!

Vidusskolas grupā skatuves runas konkursā “Zvirbulis” šodien 1.vieta Alisei Admidiņai 12.b klase, 2.vieta Katrīnai Dzintarei 12.b klase un Elzai Gudermanei 10.c klase. Apsveicam dalībnieces un skolotāju Ilzi Karazinu!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.