Panākumi skolēnu karikatūru zīmējumu konkurss „Pa – smejies!”

Noslēdzies mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltītais skolēnu karikatūru zīmējumu konkurss „Pa – smejies!”

Konkursa uzdevums bija uzzīmēt karikatūru, šaržu vai komiksu par tēmu: “Melnais kaķis ceļo uz Marsu” par godu karikatūrista Gunāra Bērziņa 95. jubilejai, kurš savās karikatūrās kā vienu no galvenajiem varoņiem attēlojis melno kaķi.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 8. b klases skolnieks Ričards Ūtēns ieguva konkursā divas balvas ATZINĪBU mākslas skolu grupā un Studijas Karikaturisti.lv īpašo balvu simpātiju balvu par darbu, kurš saņēmis Facebook konkursā visvairāk“like” jeb patīk.

Apsveicam Ričardu!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.