Panākumi sportā

Medaļu birums 6.vidusskolā! šī gada 27.aprīlī notika Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensības florbolā jauniešiem. Komandā spēlēja: Roberts Lozinskis 10.b, Toms Jānis Dzērve 10.b, Kārlis Gvozds 10.b, Rūdolfs Laucis 10..b, Roberts Strēļis 10.b, Aksels Imbovics 10.B, Kristens Hērings 10.b, Roberts Ansulis 11.A, Arturs Smetanovs 11.a, Elvijs Jansons 11.a, Rūdolfs Beitiņš 11.a, RŪdolfs Fogelis 11.a, Jānios Hanka 11.a. Pārliecinoši izcīniīām 3.vietu. Skolotāja Daiga Zakovica.

Mūsu skolas komanda startēja 3.maijā “Puiku spēlēs”. Izcīnījām 3.vietu. Komandā startēja: komandas kapteine Annija Laura Vieglā 6.b, Anete Ozola 6.b, Markuss Ziedkalns 6.b, Dāvids Ķeris 6.b, Toms Valters Vasermanis,7.a, Alekss Gertneris 7.b. Skolotājas Laila Kaštānova, Daiga Zakovica.

Informāciju sagatavoja:

Daiga Zakovica un Laila Kaštānova